Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Poraj
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca C+E (transport międzynarodowy) - tryb 1-tyg. lub 2-tyg.

Wynagrodzenie

9 500 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poraj

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma OleksiakCORP (oddział OleksiakCARGO) poszukuje Kierowcy C+E na transport międzynarodowym.

Opis stanowiska:

  • Wyjazdy - kierunki: Niemcy, Belgia, Francja, Luksemburg, Czechy, Słowacja

  • Dwa tryby pracy do wyboru:

    • Wyjazdy tygodniowe - odpoczynki tygodniowe w domu

    • Wyjazdy dwutygodniowe, pauza 3-4 dni w domu co dwa tygodnie

  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji transportowej

  • Współpraca z działem spedycji w naszej firmie

  • Pracujemy na pojazdach marki VOLVO FH4 oraz naczepach marki KOGEL typu firanka z Coil-muldą.

Obowiązki pracownika:

  • Prowadzenie pojazdu o masie całkowitej 40 ton

  • Nadzór nad załadunkiem pojazdu

  • Dbanie o zabezpieczenie ładunków

  • Kontrola dokumentacji przewożonych ładunków

  • Nadzór nad stanem technicznym otrzymanego pojazdu firmowego

  • Dbanie o własny pojazd

Wymagania wobec pracownika:

  • Ważne prawo jazdy kategorii C+E

  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy

  • Podstawowa znajomość mechaniki samochodowej

  • Punktualność

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków na stanowisku pracy

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie + dodatki (za pracę w weekendy) + premia (ekodriving)

  • Jasne zasady wynagradzania i dodatków

  • Własny ciągnik siodłowy (brak przesiadek między pojazdami) z automatycznym poborem opłat we wszystkich krajach, w których jeździmy (brak wymogu doładowań urządzeń)

  • Telefon służbowy

  • Tablet służbowy z aplikacją dot. Eco-Drivingu oraz nawigacją Tom-Tom dla pojazdów ciężarowych

  • Firmową kartę płatniczą na wydatki dot. wykonywanych zadań firmowych w PLN/EUR

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w pogodnej atmosferze

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności

  • Szkolenia

  • Pracę w obsadzie jednoosobowej

  • Ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym dla pracownika oraz członków jego rodziny

  • Parking dla pojazdu osobistego na czas wyjazdu służbowego

WAŻNE! Nie jest to praca od poniedziałku do piątku. Wyjazdy odbywają się w soboty / niedziele / poniedziałki / wtorki. Więcej informacji mogę udzielić po kontakcie telefonicznym.

Nie interesuje nas podejmowanie współpracy z agencjami pracy.

W celu przyspieszenia rekrutacji, prosimy o wysyłanie CV przez portal OLX. Uprzejmie informujemy, iż każde CV powinno zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji”

Lokalizacja

Poraj,

Śląskie

Śląskie, Poraj
ID: 906098730

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?