Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Bałuty
Dodane 03 sierpnia 2022

Kierowca C+E - Łódź

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne
  • Karta kierowcy
  • Dobra znajomość topografii Europy
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Uczciwość, oraz dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy międzynarodowego; możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia – przyuczenie w podwójnej obsadzie
  • Kurs ADR

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów na terenie całej Europy (poza Wielką Brytanią i Irlandią)
  • Przestrzeganie czasu pracy kierowcy
  • Terminowa realizacja powierzonych zleceń
  • Prawidłowe zabezpieczenie ładunku
  • Kontrola zgodności dokumentów transportowych ze zleceniem
  • Dbanie o powierzone mienie firmy
  • Ekonomiczna eksploatacja pojazdu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenia
  • Premia za terminową i ekonomiczną jazdę
  • Praca z doświadczonymi Dyspozytorami oparta na współpracy i wzajemnym szacunku
  • Zróżnicowane systemy pracy w zależności od lokalizacji Warszawa/Wrocław/Poznań/Łódź, również na stałych trasach
  • Możliwość jazdy w pojedynczej lub podwójnej obsadzie
  • Nowoczesną i zadbaną flotę (Mercedes Actros, Volvo 420)
  • Serwisy i opieka wulkanizacji na terenie całej Europy
  • Szkolenia EcoDriving
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Odzież firmowa
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej i karty multisport
ID: 756798050
User avatar

No Limit

Member Since marzec 2014
Ostatnio online w dniu 05 sierpnia 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?