Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Chartowo
Dodane 26 września 2022

KIEROWCA C+E, doświadczony i bez doświadczenia BDF i PLANDEKA

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane prawo jazdy: Kat. C+E

  • Zasięg transportu: Tylko międzynarodowy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Wymagane uprawnienia: Uprawnienia ADR, Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Rekrutacja online

Opis

Zaparkuj z nami na stałe! Raben Transport szuka Kierowców kat C+E.

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych i europejskich trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

MIEJSCE PRACY: GĄDKI POD POZNANIEM

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportu międzynarodowego( Niemcy, Czechy, Francja, Austria, Anglia, Holandia)
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Doświadczeni Kierowcy na poj.obsadę - PLANDEKA, bez doświadczenia- podwójna obsada -zestaw BDF
  • Posiadanie prawo jazdy kat. CE z kodem 95 + Kartę Kierowcy
  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • mile widziane uprawnienia ADR w podstawowym zakresie

To oferujemy:

  • Terminowe WYNAGRODZENIE rozliczane z ustawą dotyczącą pakietu mobilności,
  • Nowoczesny tabor Mercedes Actros
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom., nawigacja i poradniki
  • Miłą atmosferę
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
  • Wstępne szkolenie ( z zakresu uzupełniania CMR, obsługi aplikacji firmowych itp.)
  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 744283892