2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Górna
Cemex Polska
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca kat. C- Kierowca Betonomieszarki

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Kierowca Betonomieszarki

Miejsce pracy: Łódź

Forma współpracy: na podstawie samodzielnie prowadzonej działalności gospodarczej

Główne zadania:

  • Transport mieszanki betonowej,

  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności,

  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń,

Wymagania formalne:

  • Minimum zasadnicze wykształcenie mechaniczne (mile widziane średnie wykształcenie techniczne),

  • Doświadczenie w pracy, jako kierowca,

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C,

  • Zaświadczenia o ukończeniu kursu doszkalającego na przewóz rzeczy,

  • Mobilność i dyspozycyjność,

Co możesz zyskać współpracując z CEMEX?

  • Atrakcyjne stawki w ramach współpracy - płacone zawsze na czas;

  • Pracę na solidnym, bezpiecznym sprzęcie;

  • Współpracę z z dużą i stabilną firmą o globalnym zasięgu;

  • Dobrą atmosferę pracy w bezpiecznym środowisku.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 721421614