1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Mazowieckie
  6. Key Account Manager - Warszawa
  7. Key Account Manager - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2021

Key Account Manager (OLX)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Rekrutacja online

Opis

Jeśli jesteś doświadczonym Key Account Managerem, znasz branżę e-commerce, jesteś w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi oraz jesteś w stanie podróżować po całej Polsce - aplikuj do nas już teraz!

Twoje zadania to:

  • Sprzedaż produktów i usług serwisu OLX.pl (Dom i Ogród, Elektronika, Usługi), na terenie całego kraju
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie partnerskich relacji i konsultacje z kluczowymi klientami na wszystkich poziomach organizacji (od handlowca do prezesa)
  • Analiza oraz doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań i podejścia do biznesu
  • Reprezentowanie firmy w spotkaniach branżowych
  • Praca z zespołami produktowymi w opracowywaniu i realizacji innowacyjnych rozwiązań reklamowych w branży classifieds

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług lub w branży e-commerce)
  • Udokumentowana ścieżka sukcesów związanych z realizacją ustalonych celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwijania długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Proaktywna postawa, umiejętności negocjacyjne, orientacja na wyniki
  • Optymizm w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych

Czego można oczekiwać od nas i co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia
  • Wyjątkowa okazja, aby stać się częścią zwycięskiego zespołu i szybko rozwijającej się firmy, która naprawdę ma wpływ na codzienne życie milionów użytkowników, umożliwiając transakcje typu win-win
  • Swobodne i nieformalne środowisko, w którym osiąganie celów jest ważniejsze niż zasady i hierarchia
  • Umowa o pracę z bogatym pakietem benefitów
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? Sprawdź:

ID: 668525908Zgłoś