Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży
  5. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Warszawa
  7. Doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży - Mokotów
Dodane 17 stycznia 2022

Key Account Manager - Handlowiec - Branża IT

  • 3 000 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Branża: Telekomunikacja

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy wspólnie realizują ciekawe projekty w dziedzinie wdrożeń systemów ERP oraz programowania i integrowania aplikacji, baz danych i architektury oprogramowania. Najważniejsi w naszej firmie są ludzie i ich satysfakcja z realizowanych projektów. Filozofia ta przekłada się na zadowolenie naszych klientów i długoletnią współpracę. Warto do nas dołączyć!

Masz łatwość nawiązywania kontaktów, doświadczenie w sprzedaży B2B, posiadasz umiejętności sprzedażowe, jesteś kreatywny i dynamiczny, chcesz pracować z nowoczesnymi produktami Comarch - największego dostawcy oprogramowania w Polsce, ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • rozpoznawanie potrzeb klientów i merytoryczna pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań
  • opieka nad aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • prowadzenie sprzedaży w tym analizę potrzeb, przygotowanie i przedstawienie oferty, negocjacje, podpisanie umowy i opiekę posprzedażową
  • dbanie o utrzymanie i zwiększanie zadowolenia klientów poprzez sprzedaż rozszerzeń oraz nowych produktów
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży oprogramowania
  • umiejętności nawiązywania kontaktu z klientami i budowania długofalowych relacji z nimi
  • samodzielności w działaniu w obrębie jasno zdefiniowanych zasad
  • języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności korzystania w pracy z narzędzi takich jak CRM, systemy do zarządzania projektami, pakiet Office, systemy spotkań zdalnych
  • wykształcenia wyższego (inżynier, ekonomista) lub w trakcie studiów
  • prawa jazdy kat. B

Co możemy ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub stały kontrakt
  • pracę z rozpoznawalnymi, wysokiej jakości produktami (oprogramowanie) i profesjonalnymi usługami (IT, chmura, VPS), których rynek dynamicznie się rozwija
  • bazę stale napływających zapytań od klientów zainteresowanych naszymi produktami i usługami
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia do pracy oraz szkolenia wdrażające
  • wsparcie ze strony doświadczonych kolegów
  • przyjazną atmosferę pracy wśród młodych, pełnych entuzjazmu ludzi
  • interesującą i ambitną pracę w nowoczesnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Warto do nas dołączyć!

ID: 729844143

Lagarta Sp. z o.o.

Na OLX od maj 2021
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?