1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pruszcz Gdański
Dodane January 18, 2021

Key Account Manager

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pruszcz Gdański, Pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

Główne miejsce pracy w centrali firmy w Pruszczu Gdańskim, ale obszar pracy dotyczy oddziałów północnych i Warszawy.

Obowiązki kandydata:

·        Nadzór i koordynowanie działań zespołu specjalistów wyznaczonych do realizacji zleceń spedycyjnych

·        Nadzór i kontrola nad poprawnością relacji spedytorów z kontrahentami

·        Monitorowanie i kontrola satysfakcji kontrahentów wynikającej z świadczonych usług przez podległy personel

·        Utrzymywanie relacji z kontrahentami poprzez kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny

·        Opracowywanie wewnętrznych norm i procedur oraz weryfikacja ich przestrzegania przez podległy personel

·        Realizacja i nadzór nad wyznaczonymi planami budżetowymi oddziałów, projektami oraz raportowanie

·        Analiza i raportowanie pracy podległego zespołu

·        Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności operacyjnych zespołu

·        Aktywne uczestnictwo w zjazdach i konferencjach branżowych

·        Uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych

·        Czynny nadzór nad procesem szkoleniowym

Od kandydatów oczekujemy:

·        Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym – warunek konieczny!

·        Wykształcenie wyższe

·        Zdolności do budowania długoterminowych relacji z obecnymi i przyszłymi Kontrahentami firmy

·        Znakomitej orientacji w kontaktach z Kontrahentami B2B

·        Doświadczenie w sektorze B2B poparte sukcesami, najchętniej w obszarze sprzedaży usług

·        Rozwinięte kompetencje managerskie: zarządzanie zespołem, czasem i zadaniami

·        Zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne, a także wysoką kulturę osobistą i biznesową

·        Wykazywanie się inicjatywą i samodzielnością w działaniu

·        Bardzo dobra znajomość programów: Word, Excel, Power Point

·        Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania kilkudniowych podróży służbowych

·        Dobra znajomość sektora spedycji międzynarodowej i krajowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Wynagrodzenie etatowe + atrakcyjny system prowizyjny

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Szkolenia i uczestnictwo w konferencjach branżowych

·        Pakiet medyczny

·        Samochód służbowy

Dokumenty, które należy złożyć:

CV ze zdjęciem, zgodę na przetwarzanie danych, list motywacyjny, ewentualne referencje proszę przesłać na adres: skm(a)nglt.pl lub poprzez olx.pl

Konieczne dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

ID: 651231777Zgłoś

NORTHGATE

Ostatnio online w dniu January 24, 2021

xxx xxx xxx