2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Ełk
Dodane 18 kwietnia 2024

Kelnerka / kelner w Sayuri sushi w Elku ( NA STAŁE )

Wynagrodzenie

3 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SAYURI SUSHI rekrutuje na stanowisko obsługi gości.

Jeśli praca dla Ciebie , to coś więcej, niż tylko obowiązki i chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym.

Opis stanowiska:

  • dbanie o dobre samopoczucie naszych gości oraz obsługa stolików
  • aktywne sprzedaż produktów
  • obsługa zamówień telefonicznych, osobistych

Wymagania:

  • profesjonalne podejście do swoich obowiązków
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w gastronomii będzie dodatkowym atutem
  • chęć nauki nowych umiejętności, poznania kuchni japońskiej w szczególności sushi
  • książeczka sanepidowska
  • znajomość j. angielskiego będą dodatkowymi atutami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zakresu zadań
  • elastyczny grafik pracy
  • zniżki pracownicze
  • karta multi sport
  • fajną atmosferę w młodym i zgranym zespole

Osoby zainteresowane zapraszamy z CV do naszego lokalu. Ełk, ul. Mickiewicza 10

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 734389612