2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubuskie
  6. Pozostałe - Zielona Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Kasjerka w restauracji Express Oriental

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

KASJER/ KASJERKA w restauracji Express Oriental w galerii Focus Mall

Opis stanowiska pracy:

- sprzedaż gotowych dań

- obsługa stanowiska kasowego

- przygotowywanie napojów: koktajlów, soków

- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

- miła aparycja

- doświadczenie w gastronomii mile widziane,

- gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy

- uczciwość i zaangażowanie

- aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

Poszukujemy

·         osoby UMIEJĄCEJ pracować w zespole,

·         osoby ENERGICZNEJ/SZYBKIEJ/PRACOWITEJ,

·         ZAANGAŻOWANEJ

·         SUMIENNEJ,

·         a przede wszystkim osoby, która CHCE pracować

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze

- darmowe posiłki w dniu świadczenia pracy

- możliwość rozwoju zawodowego

- wsparcie kierownika lokalu na każdym etapie pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 755399895