1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Szubin
Dodane 10 czerwca 2021

Kasjer - Sprzedawca Szubin Piekuś

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szubin, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

33 lata na polskim rynku, 30 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Jeśli:

  • Lubisz współpracę z klientami
  • Jesteś osoba optymistycznie nastawiona do świata i ludzi
  • Odpowiedzialnie i z zaangażowaniem podchodzisz do powierzonych zadań
  • Jesteś dyspozycyjny/-a

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje zadania

  • Obsługiwać klientów tak aby pokochali kupować w naszym sklepie
  • Obsługiwać kasę fiskalna
  • Przyjmować dostawy towarów
  • Przygotowywać świeże kanapki
  • Wypiekać wybrany asortyment
  • Składać zamówienia
  • Dbać o estetyczny wygląd sklepu i ekspozycji towarów

Zapewnimy Tobie

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • Premię od zysku z uwzględnieniem 100% obecności
  • Dodatek finansowy na święta i paczki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • Deputaty w postaci pączków i rogali

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez przycisk APLIKUJ,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Piekarnia Cukiernia Piekuś

Na OLX od styczeń 2014
ID: 678945334Report this ad