Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wrocław
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 24 stycznia 2023

Kasjer -sprzedawca/ Sklep spożywczy/ WROCŁAW -Śródmieście

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Wrocław, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER -SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Wrocław- Śródmieście ul. H.Pobożnego

Obowiązki: -obsługa kasy, -wykładnie towaru,

Wymagania:

- Książeczka sanepid

- Dyspozycyjność od zaraz

- Odpowiedzialność

- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Stawka godzinowa 23,50 brutto/h

- Pracę w miłym i zgranym zespole

-Godziny pracy (praca dwuzmianowa) I. 6:30-14:30 II. 14:00-23:00

Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie www.mkinterim.pl/rodo.html

ID: 788513429

MK INTERIM

Member Since czerwiec 2018
Ostatnio online wczoraj o 20:06

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?