Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Brwinów
Dodane 20 listopada 2022

Kasjer/ Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS/Subway - MOP Brwinów Południe

  • 3 800 - 5 400 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Brwinów, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Stacja Paliw Lotos 815 Kotowice 52 w Brwinowie poszukuje osoby na stanowisku kasjer/sprzedawca/pracownik obsługi Restauracji Subway

Wymagania:

- gotowość do

pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym - praca również w nocy i święta

- umiejętność pracy

w zespole i przestrzeganie obowiązujących zasad;

- zaangażowanie

w realizowaniu zadań sprzedażowych;

- uczciwość i

lojalność;

- kultura

osobista;

- życzliwość;

- pozytywne

nastawienie;

- aktualna książeczka/badania Sanepid;

Podstawowe

zadania:

- profesjonalna

obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w

LOTOS Paliwa sp. z o.o. i Subway

- obsługa

systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi

przepisami;

- dbanie o

czystość i porządek, przyjmowanie i rozkładanie dostaw towarów;

- dbałość o

powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i

zasadami bezpieczeństwa;

- aktywny

udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

- pogłębianie

wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

Oferujemy:

- pracę od zaraz;

- szkolenie wprowadzające;

- pracę w miłej

i przyjaznej atmosferze;

- stałą pensję

oraz premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

- konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami;

- dodatek za

pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy;

- premię

regulaminową za frekwencję;

- pakiet

medyczny Lux Med;

- dodatkowe świadczenie

urlopowe;

- rabat na

paliwo i gastronomię;

- elastyczny

grafik;

- zatrudnienie

w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;

- pracę w

renomowanej firmie;

- możliwość

rozwoju;

- możliwość

przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

- możliwość

zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta.

Zainteresowało

Cię ogłoszenie, nie czekaj. Wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu. W przypadku, gdy zakres

przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹

Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia;

miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg

dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w

postępowaniu rekrutacyjnym." Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na

wybrane oferty.

ID: 753774486

Paweł

Member Since kwiecień 2021
Ostatnio online w dniu 14 listopada 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?