1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Brzeg

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 08 lutego 2021

Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS Brzeg

  • 18 - 24 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Brzeg, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy Pracowników do pracy na stanowisku kasjer - sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS, Brzeg, ul. Starobrzeska 40

PODSTAWOWE ZADANIA:

  • Obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami,
  • Aktywna sprzedaż towarów i usług w oparciu o system kasowy,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,
  • Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych i konkursach,
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów,
  • Realizacja celów sprzedażowych

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – również w niedziele, święta i zmiany „nocne”,
  • Uczciwość i odpowiedzialność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad,
  • Kultura osobista i życzliwość,
  • Dyspozycyjność,
  • Obsługa klientów wg standardów Lotos Paliwa

OFERUJEMY:

  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta i niedzielę wolne od handlu,
  • Atrakcyjny system motywacyjny,
  • Stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedażowych,
  • Zniżki na paliwo oraz produkty gastronomiczne,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Nagrody finansowe za pozyskiwanie klientów do programu Lotos Biznes,
  • Nagrody finansowe w konkursach sprzedażowych

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX,

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

ID: 657044942Zgłoś