1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer / ekspedient
  4. Kasjer / ekspedient - Podkarpackie
  5. Kasjer / ekspedient - Wiązownica
Dodane January 13, 2021

Kasjer - sprzedawca

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Wiązownica, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią sklepów spożywczych ALJAN,

w związku z tym poszukujemy pracowników na stanowiska:

KASJER – SPRZEDAWCA

OBSŁUGA STOISKA MIĘSNEGO

Miejsce pracy: Wiązownica, Makowisko

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Motywujący system wynagrodzenia
  • Wdrożenie i wsparcie w szkoleniu początkowym
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole

Oczekujemy:

  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym
  • Otwartych na kontakt z Klientami
  • Zaangażowania
  • Dyspozycyjności
  • Odpowiedzialności
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej
  • Doświadczenia na ww. stanowiskach

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Aktywna pomoc klientom
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa urządzeń na stoisku mięsnym
  • Wykładanie towaru
  • Dbanie o porządek w sklepie

Aplikacje można składać w centrali firmy (Supermarket ALJAN Jarosław, ul. Pruchnicka 15), oraz w wymienionych placówkach ALJAN w Wiązownicy i Makowisku.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

ID: 651597218Zgłoś

Aljan

Ostatnio online w dniu January 18, 2021

xxx xxx xxx