Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 26 stycznia 2023

Junior Specjalistka (Home Office) - j.niemiecki

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Katowice, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja tworząca swój dział związany z obsługą klienta niemieckojęzycznego, w pełni zdalnie.

Szukamy kilkudziesięciu osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, zaczynających swoją drogę zawodową, bez doświadczenia - na stanowisko

100proc zdalnie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        udzielanie odpowiedzi (telefon/czat/mail) na pytania zainteresowanych klientów dotyczących posiadanych usług (operator telefonii komórkowej)

·        zmiana taryf, abonamentów, odnotowywanie informacji w systemie

·        informowanie o możliwości zmiany warunków na korzystniejsze

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

·        chęć do nauki - firma zapewnia szkolenie wstępne w formie zdalnej (8 tygodni) - płatne od pierwszego dnia, przygotowujące w pełni do pracy

·        bardzo dobra znajomość języka niemieckiego: poziom C1

·        bardzo dobra znajomość języka polskiego, inne języki nie są wymagane

·        pozytywne nastawienie i chęć zdobycia cennego doświadczenia

·        gotowość do pracy zdalnej z domu, możliwość wyboru godzin i dostosowania do planów - dziennie jest to 8h. dla osób lubiących pracę rano : 8-16, dla wstających później : 10-18, dla osób mających zajęcia rano 12-20.

Z uwagi na charakter pracy i dostępność dla klientów, raz w miesiącu w sobotę praca jest od 9-17, za nią w tygodniu jest dzień wolny

OFERUJEMY

·        pracę w pełni zdalną (łącznie ze szkoleniem) w oparciu o umowę o pracę

·        wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia i oczekiwań kandydata - powiedz nam ile chcesz zarabiać

·        dodatkowe comiesięczne premie za efektywność podczas rozmów (średnio kilkaset zł miesięcznie)

·        bardzo bogaty pakiet benefitów na start: karta multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, możliwość nauki języków obcych

·        realną możliwość rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia

·        pomoc w procesie rekrutacyjnym : przygotowanie do rozmowy, weryfikacja językowa, szybki proces rekrutacyjny po naszej stronie i maksymalnie 10-12 dni na odpowiedź

·        praca dla zainteresowanych : od zaraz lub możliwość dopasowania się do planów życiowych i chęci rozpoczęcia pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 798029388