1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 06 maja 2021

Junior Accountant

  • 5 000 - 7 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Praca zdalna

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Junior Accountant/ Młodszy-a Księgowy-a

Do głównych zadań osoby pracujęcej na tym stanowisku należeć będą przede wszystkim:

  • uzgadnianie kont księgi głównej,
  • weryfikacja umów,
  • przygotowywanie raportów na podstawie różnego rodzaju danych oraz ich analiza
  • weryfikacja i przetwarzanie zobowiązań, należności i listy płac,
  • przygotowywanie formularzy podatkowych,
  • a także inne zadania związane z działem księgowości.

Od osób aplikujących oczekujemy:

  • min roku doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • bardzo dobrej znajomości programu MS Excel,
  • dobrej organizacji pracy oraz zdolności analitycznych.
  • Doświadczenie w środowisku SSC będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 7 miesięcy z perspektywa na kontynuowanie współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, szczegółowe wdrożenie w zakres obowiązków, a także pracę 100% zdalną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Jolanta

Na OLX od październik 2016
ID: 673302709Zgłoś