Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wieluń
Dodane 24 listopada 2022

Inżynier procesu

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wieluń, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Wieluń, woj. łódzkie

Twoje zadania:

• ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych,

• opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji,

• koordynacja wykonania prototypu/pilotażu na prototypowni oraz produkcji,

• normowanie czasu pracy,

• przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji, wyznaczanie niezbędnych narzędzi i urządzeń,

• nadzór technologiczny nad projektem,

• rozwiązywanie bieżących problemów produkcji,

• wykonywanie kosztorysów projektów oraz oprzyrządowania niezbędnego do produkcji prototypu,

• wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych,

• przygotowywanie raportów i prezentacji.​

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie wyższe techniczne,

• min. roczne doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu lub technologa,

• znajomość jednego z procesów: obróbki metali, technologii cięcia, spawania lub gięcia,

• bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,

• wiedza na temat procesu i organizacji produkcji,

• praktyczna znajomość programów typu CAD,

• komunikatywna znajomość j. angielskiego,

• samodzielność i dokładność w działaniu,

• pomysłowość i innowacyjność,

• dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

• prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta:

• codzienne wyzwania w dynamicznym środowisku produkcyjnym i szybki rozwój zawodowy,

• możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,

• ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,

• szansę pracy w kontekście międzynarodowym.

Widzisz siebie na tym stanowisku? Wyślij CV, korzystając z przycisku "Aplikuj".

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 783969821