1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poznań
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Warszawskie
Dodane 19 lipca 2021

Inżynier elektryk d/s pomiarów

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

Opis

Zakład Izolacji prowadzi prace badawcze i analizy związane z wysokonapięciowymi maszynami, głównie turbogeneratorami i hydrogeneratorami dużej mocy w zakresie technologii i diagnostyki układów izolacyjnych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

INŻYNIER ELEKTRYK D/S POMIARÓW

Obowiązki:

  • czynny udział w procesie badań maszyn elektrycznych wysokiego napięcia prowadzonych w elektrowniach na terenie całego kraju
  • opracowywanie ekspertyz z badań i analiza wyników
  • opracowywanie dokumentacji odbiorczej urządzeń
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • wyjazdy służbowe

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • znajomość norm branżowych, przepisów energetycznych i zasad BHP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w pracę
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne - świadectwo kwalifikacji E i D grupy 1 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń elektroenergetycznych powyżej 1kV

Oferujemy:

  • ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV.

W stopce dokumentów proszę umieścić zapis o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

User avatar

Instytut Energetyki, Zakład Izolacji

Na OLX od luty 2021

xxx xxx xxx

ID: 656271601