Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Mazowieckie
  6. Konwencjonalna - Halinów
Dodane 20 czerwca 2024

Inżynier Elektryk

Lokalizacja

Halinów

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

EnergyMate Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu Inżyniera Elektryka.

Osoba na tym stanowisku pracować będzie przy projektowaniu i nadzorze nad montażami urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Obowiązki:

  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej.

  • Nadzór nad instalacją, uruchamianiem i konserwacją urządzeń.

  • Współpraca z zespołem inżynierów oraz monterów w celu realizacji projektów.

  • Wykonywanie oględzin w terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym.

  • Znajomość programów do projektowania (np. GstarCAD, AutoCAD).

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych.

  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych.

  • Zdolność do pracy zespołowej oraz dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, odbycia praktyk zawodowych.

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Termin nadsyłania aplikacji: do 31 lipca 2024 roku.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EnergyMate Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)".

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Halinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Halinów
ID: 926172270

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?