1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wilanów

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 maja 2021

Inżynier ds. instalacji elektrycznych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIMNIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie prac na budowie;
  • Współpraca z firmami podwykonawczymi;
  • Przygotowanie, weryfikacja i nadzór nad harmonogramem robót;
  • Weryfikacja ofert podwykonawców;
  • Wykonywanie kalkulacji i ofert w zakresie branży;
  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresie instalacji elektrycznych;
  • Minimum roczne doświadczenie podobnym stanowisku;
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń lub gotowość do ich uzyskania;
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD;
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;
  • Gotowość do pracy na budowach na terenie woj. mazowieckiego;

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilność zatrudnienia;
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Ewelina

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 672983033