Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Chartowo
Dodane 12 lutego 2024

Inżynier budowy (zakres elektryczny) - możliwość przyuczenia

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:

Poznań (budowa elektrociepłowni)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, doświadczenia i efektywności,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną LuxMed i ubezpieczenie grupowe NNW,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy,

  • sporządzanie harmonogramów robót,

  • weryfikacja list kablowych,

  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny),

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,

  • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu,

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika lub pokrewne,

  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,

  • uprawnienia SEP E.

Lokalizacja

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 897085567

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?