1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 20 maja 2021

Inżynier Budowy Szczecin

  • 4 500 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako Inżynier budowy

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Kierownika Robót;
  • Wsparcie w procesie ofertowania.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność;
  • Odpowiedzialność w działaniu.
  • Mobilność – projekty w Szczecinie lub na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Grupa ERBUD

Na OLX od lipiec 2018

xxx xxx xxx

ID: 674723282