Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wesoła
Dodane 04 sierpnia 2022

Inżynier budowy/kierownik/koordynator Instalacje sanitarne

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma HMP CONECT zajmująca się instalacjami sanitarnymi, realizująca ciekawe duże projekty, poszukuje pracownika na stanowisko:

„Inżynier/Kierownik/Koordynator robót sanitarnych”

Obowiązki:

·        Realizacja robót w oparciu o: wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plan organizacji robót, plan jakości, kontroli i badań,

·        Koordynowanie prac związanych z instalacjami sanitarnymi na projekcie infrastrukturalnym,

·        Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez pracowników własnych jak i podwykonawców,

·        Nadzór nad planowaniem dostaw i ich terminowości, kontroli jakości prac.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe

·        Min. roczne doświadczenie pracy na budowie,

·        Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  •        Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  •        Przyjazną atmosferę pracy,
  •        Niezbędne narzędzia pracy
  •        Realizację ciekawych kontraktów
  •        Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwość pracy B2B

 Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV na adres biuro[at]hmp.com.pl

ID: 557605475

Piotr

Member Since maj 2019
Ostatnio online wczoraj o 15:27

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?