Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Lublewo Gdańskie
Dodane 16 lipca 2024

Inżynier budowy - budownictwo mostowe

Wynagrodzenie

7 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublewo Gdańskie

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

W związku z prowadzonymi robotami mostowymi na terenie województwa pomorskiego firma Bridger sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko inżynier budowy.

Obowiązki:

  • Zarządzanie, koordynacja, nadzór nad pracą podległych brygad roboczych.

  • Organizacja budowy, przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi.

  • Kontrola oraz nadzór nad prawidłową i terminową realizacją robót budowlanych.

  • Raportowanie do przełożonego o postępie robót.

  • Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów.

  • Współpraca z Inspektorem, geodetą i Nadzorem.

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo (dopuszczamy możliwość rozpoczęcia pracy podczas studiów).

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i elastyczność.

  • Znajomość programów pakietu Microsoft Office, AutoCAD, oprogramowania do kosztorysowania.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do pracy w terenie województwa pomorskiego.

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.

  • Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.

Benefity:

  • Samochód służbowy.

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Możliwość uzyskania uprawnień.

  • Dofinansowanie nauki języków.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Lokalizacja

Lublewo Gdańskie,

Pomorskie

Pomorskie, Lublewo Gdańskie
ID: 922967897

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?