1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Poznań
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Górczyn

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane October 27, 2020

Inżynier budowy

  • 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zadania:

  • kontrola jakości i zakresu wykonanych prac budowlanych - budowy osiedli deweloperskich
  • nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych
  • prowadzenie korespondencji z wykonawcami
  • raportowanie postępu prac
  • współpraca z kierownikami budowy
  • prowadzenie oraz opiniowanie zmian i rezygnacji lokatorskich

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne budowlane lub w trakcie nauki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa budowlanego oraz zagadnień z procesu inwestycyjnego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • solidność, terminowość
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość w rozwoju zawodowego i zdobycia praktyki w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową
  • możliwość awansu na kierownika budowy.

ID: 632928915Zgłoś