1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sokołów Podlaski
Dodane 21 lipca 2021

Inżynier budownictwa

  • 3 500 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Sokołów Podlaski, Mazowieckie

Opis

Lokalizacja: Siemiatycze

Opis stanowiska:

• nadzór nad produkcją betonowej kostki brukowej i innych elementów prefabrykacji betonowej,

• kontrola jakości wyrobów, prowadzenie dokumentacji ZKP,

• wsparcie techniczne dla odbiorców produktu oraz rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

• znajomość zagadnień dotyczących wyrobów betonowych

• wykształcenie wyższe związane z budownictwem,

• znajomość programu komputerowego AutoCad.

Oferujemy:

• możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarzadzania,

• umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

• praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ID: 688480605

Rekrutacja Level Work

Na OLX od maj 2015
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?