1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane September 25, 2020

Inwentaryzacja - ostatnie miejsca!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Opole, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kraj: Niemcy

Opis

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec

OBOWIĄZKI:

Liczenie towarów sklepowych przy pomocy skanera.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • rzetelnego i godnego zaufania kontrahenta na terenie Niemiec, z którym współpracujemy już od wielu lat
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
  • atrakcyjne bonus
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zakwaterowaniu na terenie Niemiec

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B
  • gotowości do podjęcia pracy fizycznej,
  • dokładności i skrupulatności,
  • umiejętności organizowania pracy własnej,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • posiadanie własnego samochodu będzie mile widziane
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Firmę BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)".

ID: 630680689Zgłoś