Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Małopolskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Kraków
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Dębniki
Dodane 16 października 2021

Instruktor zajęć dodatkowych dla dzieci

  • 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Firma SuperBystrzak (www.superbystrzak.pl) poszukuje osoby na stanowisko instruktora zajęć pozalekcyjnych dla dzieci.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć pozalekcyjnych dla dzieci z robotyki (nie wymagamy żadnego doświadczenia w prowadzeniu tego typu zajęć, choć jest mile widziane).

Wymagania:

  • posiadanie samochodu i prawa jazdy kat. B,
  • wykształcenie pedagogiczne albo zaświadczenie o ukończeniu 70-godzinnego kursu dla instruktorów prowadzących zajęcia pozalekcyjne (w przypadku braku w/w. dokumentów pomagamy w uzyskaniu potrzebnego zaświadczenia),
  • mile widziana osoba z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć pozalekcyjnych,
  • miła aparycja,
  • otwartość, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista,
  • pozytywne nastawienie do życia,
  • sumienność i pracowitość,
  • empatia,
  • niezawodność,
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie z zakresu prowadzonych przez nas zajęć
  • stałą liczbę godzin w miesiącu i umowę zlecenie,
  • wysoką stawkę za godzinę zajęć
  • ciekawą pracę
  • miłą atmosferę

Prosimy o umieszczenie zapisu na CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

Rekrutacja trwa do 27 sierpnia 2021r. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i umówimy na spotkanie rekrutacyjne.

ID: 696729094

superbystrzak.instruktor

Na OLX od sierpień 2021

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?