1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mikołów
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Dodane January 18, 2021

instalator urządzeń telemetrycznych Aquard Sp. z o.o.

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Mikołów, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

AquaRD Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku jest przedsiębiorstwem zajmującym się opracowywaniem nowych technologii oraz ich wykorzystywaniem w procesie projektowania nowoczesnych rozwiązań z dziedziny sterowania, kontroli, komunikacji i transmisji bezprzewodowej.

W związku z budowaniem zespołu realizacji projektów AKPiA na terenie Śląska trwa rekrutacja na stanowisko:

 Instalator urządzeń telemetrycznych

Miejsce pracy: Mikołów

Jeżeli chcesz uczestniczyć przy budowie nowych instalacji telemetrycznych, układów automatyki i sterowania, oraz znasz podstawy elektrotechniki, automatyki, układów sterowania i telemetrii, lub chcesz ją zdobyć to jest idealne miejsce pracy dla Ciebie.

Wymagania:

·    wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk);

·   uprawnienia SEP kat. E do 1 kV;

·   prawo jazdy kat. B;

·   gotowość do podróży służbowych na trenie Śląska i okolic.

Zadania na stanowisku:

·    montaż, serwis i diagnostyka usterek urządzeń i instalacji telemetrycznych;

·    wykonywanie prac instalacyjnych, rozruchowych i pomiarowych;

·    konfiguracja oprogramowania wewnętrznego urządzeń i układów;

Oferujemy:

·     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·     możliwość rozwoju zawodowego i pogłębienia wiedzy z zakresu nowych technologii;

·     pracę w młodym i dynamicznym zespole;

·     ścieżkę kariery zawodowej;

·     prywatną opiekę medyczną.

ID: 621693000Zgłoś

Firma AquaRD

Ostatnio online w dniu January 22, 2021

xxx xxx xxx