1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bielany
Dodane 13 kwietnia 2021

Instalator\monter Warszwa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zakres obowiązków:

  • montowanie, wymiana oraz podłączenie urządzeń sanitarnych zgodnie z projektem oraz wytycznymi technicznymi,
  • montowanie i wymiana wyposażenia wnętrza urządzeń zgodnie z projektem oraz wytycznymi technicznymi oraz produkcyjnymi,
  • usuwanie uszkodzeń i awarii zgodnie z wytycznymi Przełożonych
  • montowanie/demontowanie/wymiana urządzeń elektrycznych oraz okablowania stanowiącego wyposażenie urządzeń,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz testów dla urządzeń a także dla okablowania,
  • diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych, konserwowanie oraz wykonywanie napraw instalacji elektrycznej zgodnie ze sztuką zawodową,
  • przestrzeganie przyjętych standardów, przepisów BHP oraz PPOŻ, ochrony środowiska, KP etc.,

Oczekujemy:

  • wiedzy technicznej w zakresie wykonywanych montaży
  • wiedzy technicznej i praktycznej z zakresu instalacji sanitarnych i elektrycznych
  • prawo jazdy min. kat. "B"
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • stałe wynagrodzenie oraz premie uznaniowe .
  • stałe zatrudnienie w miejscowym oddziale
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia wiedzy technicznej

Na dokumentach aplikacyjnych proszę wpisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych, do celów rekrutacji prowadzonych przez Wc Serwis sp. z o.o. Sp. komandytowa*

ID: 662222212Zgłoś
User avatar

Barbara

xxx xxx xxx