1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Aleksandria Pierwsza

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 13 czerwca 2021

Instalator - Monter instalacji w domach jednorodzinnych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Aleksandria Pierwsza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ECOFAN Instal w związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, elektrycznych, fotowoltaicznych dla budownictwa jednorodzinnego
  • praca lokalnie lub w delegacji od poniedziałku do piątku (wyjazdy 1-2 dniowe)
  • system pracy od poniedziałku do piątku jednozmianowy

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, hydraulicznych, elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie prowadzenia samochód dostawczych,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • sumienność, dokładność, samodzielność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pensja stała + prowizja od instalacji,
  • stabilne zatrudnienie

Grzegorz Nocuń

Na OLX od wrzesień 2013

xxx xxx xxx

ID: 668292949