1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Poznań
  7. Wsparcie techniczne - Jeżyce
Dodane November 20, 2020

Informatyk-Praca

  • 3 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Zatrudnimy osobę posiadającą wykształcenie informatyczne.

Zakres obowiązków:

- administracja strony internetowej;

- administracja bazy danych;

- bieżące rozwiązywanie problemów technicznych;

- diagnozowanie oraz naprawa drobnych usterek w sprzęcie komputerowym;

- duża samodzielność w pracy oraz dyspozycyjność;

 Nasze oczekiwania:

- znajomość Excel

- umiejętność konfigurowania urządzeń: komputery, routery, drukarki, skanery;

- umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z aktualną klauzulą dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID: 642028115Zgłoś

Dominik

Ostatnio online wczoraj o 8:44 PM

xxx xxx xxx