1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Opolskie
  6. Wsparcie techniczne - Brzezie

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 19 kwietnia 2021

Informatyk - Opole ( Centrala / Opoltrans )

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Brzezie, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy Informatyka do naszej Centrali Opoltrans w Opolu, przy ul. Norweskiej 13

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad komputerami i urządzeniami biurowymi w centrali i oddziałach
  • Serwis i utrzymanie systemów oraz struktury teleinformatycznej
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników
  • Bieżące prace w zakresie infrastruktury IT
  • Wdrażanie korporacyjnych standardów IT
  • Raportowanie wykonywanych zadań

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych
  • Umiejętności diagnozy awarii sprzętowych
  • Naprawa uszkodzonego sprzętu
  • Umiejętność instalowania i konfigurowania systemów z rodziny Windows
  • Umiejętność przygotowywania okablowania sieciowego
  • Prowadzenie prac instalacyjnych oraz dokumentacji sieci
  • Inicjatywa, komunikatywność, zdyscyplinowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane prace

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w zespole młodych informatyków w przyjaznej atmosferze
  • Kontakt z szerokim zakresem tematyki teleinformatycznej
  • Możliwość rozwoju, spełniania swoich własnych ambicji zawodowych

Zapraszamy do współpracy :)

Opoltrans

Na OLX od kwiecień 2011

xxx xxx xxx

ID: 668013019Zgłoś