Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódź
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Bałuty
Dodane 21 września 2022

Indywidualny Doradca Klienta

  • 4 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

W Nationale-Nederlanden to Ty decydujesz, jak chcesz pracować i jaką drogą dojdziesz do wyznaczonych rezultatów – zarówno tych biznesowych, jak również osobistych. Nie zawsze będzie łatwo, jednak w każdej sytuacji możesz liczyć na koleżeńskie wsparcie, pozytywne relacje w zespole i zdroworozsądkowe podejście – także do popełniania błędów.

OPIS STANOWISKA

·        Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów ubezpieczeniowych i finansowych dla klientów indywidualnych i biznesowych

·        Budowanie długotrwałych relacji z klientami

·        Pozyskiwanie nowych klientów

·        Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA

·        Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

·        Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym

·        Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy

·        Znajomość pakietu Microsoft Office

·        Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży

·        Pracę dla czołowej marki na rynku ubezpieczeń – Nationale Nederlanden

·        Możliwość rozwoju, szkolenia produktowe i inne

·        Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)

·        Pracę w jednym z najlepszych zespołów w Polsce prowadzonym przez menadżera, który wprowadzi w tajniki pracy, będzie pomagał przez cały okres wdrożenia aż do czasu uzyskania pełnej samodzielności oraz osiągnięcia finansowych oczekiwań kandydata.

Wszystkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych oraz RODO znajdują się w formularzu rekrutacyjnym, do którego prześlę link po akceptacji kandydata.

ID: 621570502

Jarek

Member Since sierpień 2020
Ostatnio online wczoraj o 15:45

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?