Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Łódzkie
  6. Zakupy - Jarosty
Dodane 01 sierpnia 2022

IKEA Magazyn/Operator Wózka Widłowego/Magazynier JAROSTY

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jarosty, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

Opis

"Szukasz stabilnego zatrudnienia? Jesteśmy w regionie od 20 lat. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową Centrum Dystrybucji IKEA w Jarostach koło Piotrkowa, firma FM Logistic poszukuje Operatorów Wózków Widłowych".

Opis stanowiska pracy:

• wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcie towaru, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja)

• prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie

Wymagania:

• rzetelność, odpowiedzialność

• elastyczność (praca na trzy zmiany, także w weekendy)

• uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym oraz doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

• terminowe wynagrodzenie

• możliwość rozwoju zawodowego

• atrakcyjny pakiet socjalny (w tym kafeteria MyBenefit)

• opiekę medyczną

• pakiet grupowego ubezpieczenia

• domowe obiady w kantynie zakładowej

• odzież roboczą

• zorganizowany dojazd do pracy z dofinansowaniem z Piotrkowa Tryb.

• dodatkową premie za brak absencji

• premię za polecenie pracownika w ShareHire (”System Poleceń”–poleć znajomego)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 724295317