Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Leszno
Dodane 05 września 2022

Hydraulik monter pomp ciepła

  • 4 000 - 10 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Leszno, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Trip Energy to dynamicznie rozwijająca się firma z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Nasz zespół składa się z grona profesjonalistów, których wyróżnia zaangażowanie,

motywacja do pracy oraz nastawienie na osiągnięcie sukcesów. Obecnie powiększamy nasz zespół i poszukujemy instalatora pomp ciepła.

Czego oczekujemy od przyszłego kandydata?·

  • posiadania uprawnień instalatorskich
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • umiejętnego posługiwania się elektronarzędziami i zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w montażu pomp ciepła
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne i rozwojowe wynagrodzenie: od 4.000 zł brutto
  • premie montażowe
  • pełne wdrożenie, wsparcie oraz szkolenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Montaż pomp ciepła
  • Wykonywanie instalacji hydraulicznych zgodnie z projektem
  • nadzór techniczny realizacji i odbiór wykonanej instalacji
  • konfiguracja i uruchomienie urządzeń

Dołącz do zespołu instalatorów Trip Energy!

Wyślij swoje CV

Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez formularz OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trip Energy sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

lub

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trip Energy sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Trip Energy sp. z o.o. (art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016),

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej, lub tej i przyszłych rekrutacji, w zależności od wyrażonej zgody, nie dłużej niż 3 lata od daty ich otrzymania.

5) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

ID: 759886217

Trip Energy

Member Since styczeń 2022
Ostatnio online wczoraj o 12:57
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?