1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane January 19, 2021

Hurtownia Materiałów Budowlanych – SPRZEDAWCA

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania - to jesteś osobą której szukamy.

Poszukujemy osoby do obsługi klientów i sprzedaży stacjonarnej - dział budowlany: branża wykończeniowa

Zakres obowiązków:

•Sprzedaż stacjonarna materiałów budowlanych

•Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie

•Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

Oczekiwania wobec kandydata:

•Znajomość branży materiałów budowlanych

•Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych

•Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

•Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

•Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

•Umiejętność pracy w zespole

•Doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta

•Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

•Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

•Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

•Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

•Szkolenia rozwojowe z asortymentu i technik sprzedaży

•Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

•Pracę w zgranym i doświadczonym zespole, w przyjaznej atmosferze

Zapraszamy do kontaktu.

ID: 651417191Zgłoś
User avatar

Bartosz

Ostatnio online dziś o 9:56 PM

xxx xxx xxx