Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Mazowieckie
  6. Hostessa, host - Warszawa
  7. Hostessa, host - Mokotów
Mateusz
Dodane 13 lutego 2024

Hostessa / Host pt-niedzieli w Warszawie od 300zł dniówki!

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Cześć!

Czy kontakt z drugą osobą i możliwości wniesienia realnej wartości w jej życie jest czymś, co lubisz?

Jeśli tak, oferta będzie dla Ciebie.

Pierwszy wymóg:

Oferta dla osób, które mają ambicje na więcej niż 300 zł dziennie!

Twój zakres obowiązków:

-Praca na evencie

- Na tym stanowisku Twoim zadaniem jest zapisanie klienta na pierwszą bezpłatną lekcje języka angielskiego w szkole online, oraz budowa świadomości społeczeństwa ile język angielski otwiera dróg w  naszym życiu!

- Otrzymujesz od nas gotowe szkolenie,narzędzia do pracy (koszule, oraz gadżety, aby przyciągnąć klientów), opiekę team leadera w celu doskonalenia umiejętności tobie zostaje to, co przyjemne- budowa relacji z klientami i zapisanie jego danych na lekcje!

- Twoimi klientami będą rodziny z dziećmi od 4 roku życia, osoby dorosłe w średnim wieku, studenci chętni do rozwoju osobistego.

Nasze wymagania:

- chęć zarobienia minimum 300 zł dziennie podczas weekendu!

-doświadczenie w pozyskiwaniu kontaktów na eventach, w galeriach, festynach itp.

- dyspozycyjność w piątki 12-20, w weekendy 11-19,

- pewność siebie, pozytywna energia w rozmowach, oraz motywacja do pracy z targetem,

-reprezentatywny wygląd, od nas otrzymujesz koszulę lub sukienkę, od ciebie prosimy o czarne spodnie i czarne buty,

To gwarantujemy:

- gwarantujemy podstawę 200 zł oraz premie nawet do 600 zł dziennie!

- narzędzia do pracy, outfit (koszula, sukienka)

- wsparcie merytoryczne na co tygodniowym spotkaniu w poniedziałek,

- możliwość oferowania ludziom realnej zmiany życia- nowa praca, lepsza przyszłość dziecka, wyjazdy za granice bez barier!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 855569852