Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzec Podlaski
Dodane 13 października 2021

Hodowca drobiu (pracownik obsługi fermy) WIPASZ S.A.

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Międzyrzec Podlaski, Lubelskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca zmianowa

  • Specjalne wymagania: książeczka sanepidowska

Opis

HODOWCA DROBIU (pracownik obsługi fermy)

Miejsce wykonywania pracy:

Kwasówka

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrole procesu hodowli drobiu oraz dbanie o dobrostan zwierząt na Fermie.

Do zakresu jej obowiązków będzie należało:

  • obsługa i utrzymanie instalacji fermy (żywienie, pojenie, wentylacja) oraz bieżące monitorowanie jej parametrów
  •  wykonywanie innych prac związanych z hodowlą drobiu m.in.:

            - kontrola wagi stada

   - monitoring sztuk padłych

            - obserwacja zachowań ptaków

            - reagowanie na alarmy, awarie oraz inne potrzeby na fermie

Profil kandydata:

  •  zaangażowanie w codzienną pracę
  •  umiejętność współpracy z innymi osobami

Naszym kandydatom oferujemy:

  • Umowa o pracę na cały etat
  • Wynagrodzenie od 3000zł netto (na rękę)
  • Bezpłatny posiłek regeneracyjny (obiad)
  • Odzież roboczą
  • Wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 663044441