Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bieńczyce
Dodane 13 września 2022

Handlowiec - magazynier Kraków

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. istnieje od 1993r. jako czołowy dostawca profesjonalnych rozwiązań w sektorze cyfrowego druku wielkoformatowego. Do naszego portfolio należą urządzenia i materiały poligraficzne renomowanych producentów oraz produkty sygnowane własną marką o coraz większej rozpoznawalności na całym świecie. Posiadamy także własną, najnowocześniejszą w Polsce linię produkcyjną.

W związku z rozwojem naszych struktur, poszukujemy osób na stanowisko:

Handlowiec – magazynier Kraków

Miejsce pracy – Kraków i województwo małopolskie

Zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa klientów – sprzedaż pełnego asortymentu firmy

• kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami firmy,

• fakturowanie sprzedaży,

• przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu – dowóz towarów do klientów

• wizyty biznesowe u kontrahentów

• bieżące doradztwo techniczne w ramach oferowanego asortymentu,

• dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,

• analiza rynku i konkurencji,

• aktywne poszukiwanie nowych klientów biznesowych,

Poszukujemy osób:

• silnie ukierunkowanych na sukces,

• zmotywowanych do samodzielnej pracy,

• posiadających doświadczenie i sukcesy w sprzedaży (min. 2 lata ),

• charakteryzujących się wytrwałością i dążeniem do wyznaczonych celów,

• ze znajomością jęz. angielskiego (dodatkowy atut),

• posiadających prawo jazdy kat B

Oferujemy:

• samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe,

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• profesjonalne szkolenie produktowe,

• narzędzia niezbędne do pracy.

Nasza strona: www.atrium.com.pl Informacje o naszej firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).

ID: 773971614

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

Member Since kwiecień 2015
Ostatnio online wczoraj o 08:37

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?