Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Poznań
  7. Grafika - Górczyn
Dodane 05 września 2022

Grafik - doświadczenie w programie Corel

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Praca zmianowa

Opis

Poznańska agencja rekrutacyjna APV.EU (nr KRAZ: 24145) szuka dla swojego klienta, firmy z branży produkcyjnej, osób na stanowisko:

Grafik ze znajomością programu Corel

Lokalizacja: Poznań (Górczyn)

ZADANIA:

  • sprawdzanie poprawności materiałów graficznych
  • wykonywanie wizualizacji nadruku do akceptacji klienta
  • przygotowywanie poprawnej grafiki do nadruku na produktach reklamowych
  • wprowadzanie ewentualnych korekt podczas procesu produkcyjnego
  • współpracę z działami produkcyjnymi oraz z działem planowania i komunikacji

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku (II zmiany 6-14, 14-22)
  • umowę zlecenie na 3 miesiące (okres próbny), z późniejszą zmianą formy zatrudnienia na umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie 2700zł netto/mies., - podwyższenie wynagrodzenia po okresie próbnym
  • pełne przeszkolenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w jednej z najprężniej działających firm w branży

OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra znajomość programu Corel
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • chęci do pracy oraz zaangażowanie :)

BRAK MOŻLIWOŚCI PRACY ZDALNEJ.

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID: 633353248

APV.EU

Member Since lipiec 2020
Ostatnio online dziś o 13:47
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?