2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Grabów
Dodane 10 lipca 2024

GPOiW AURA zatrudni osobę do pracy na stanowisko - pracownik biurowy

Lokalizacja

Grabów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Producentów Owoców i Warzyw AURA Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Pracownik biurowy

Zakres obowiązków:

  •       Prowadzenie dokumentacji

  •       Kontakt z kontrahentami

  •       Przyjmowanie oraz wysyłanie korespondencji firmowej

  •       Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura, zamawianie artykułów biurowych

  •       Wystawianie faktur

  •       Kontakt z pracownikami produkcji, nadzór nad stanami magazynowymi

Wymagania:

  • Praca w weekendy

  • Praca w systemie dwuzmianowym: 8:00 - 16:00 i 10:00 - 18:00

  • Komunikatywność

  • Znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office

  • Mile widziana znajomość obsługi programu Comarch Optima

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność

  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  •       Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  •       Przyjazną atmosferę w pracy

Lokalizacja

Grabów,

Łódzkie

Łódzkie, Grabów
ID: 879151903