Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Łódź
  7. Logistyka - Bałuty
Dodane 25 stycznia 2023

GO-TRAKT | Dyspozytor - logistyk / Wytwórnia Betonu Towarowego w Łodzi

  • 4 500 - 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Kadra kierownicza

Opis

Firma budowlana GO-TRAKT, poszukuje pracownika na stanowisku :

Dyspozytor - logistyk | Wytwórnia Betonu Towarowego w Łodzi

Miejsce pracy : Łódź, ul. Ferdynada Ossendowskiego 8

Główne zadania :

  • Rejestracja i koordynacja składanych zamówień

  • Współpraca z działem produkcji, działem sprzedaży i działem technologii przy realizacji procesu obsługi

  • Zarządzanie własną flotą sprzętową ( betonomieszarki, pompy do betonu )

  • Kontrolowanie czasu pracy kierowców

  • Kontrola nad terminowością i ciągłością dostaw mieszanek betonowych

  • Zamawianie surowców do produkcji oraz bieżąca ich kontrola

  • Sporządzanie raportów dziennej produkcji

  • Rejestracja i przygotowanie dokumentów przewozowych do działu handlowego

Wymagania i oczekiwania :

  • Osoba o wysokich umiejętnościach logistycznych, organizacyjnych i komunikacyjnych która umie pracować pod presją czasu i potrafi współpracować w grupie.

  • Oczekujemy od kandydata samodzielności podejmowaniu decyzji

  • Doświadczenie w branży logistycznej mile widziana. Znajomość branży budowlanej oraz praca przy węźle betoniarskim będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Praktyczna znajomość pakietu Office

  • Mile widziana obsługa oprogramowania Comarch Optima

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wysoka kultura osobista

Dołącz do naszego zespołu, wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

CV muszą zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

ID: 810366165

Krzysztof

Member Since czerwiec 2013
Ostatnio online wczoraj o 15:13

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?