Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Żychlin
Dodane 13 lutego 2024

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja

Żychlin

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin w Firmie ZŁOTE RĘCE Tobiasz Pietrzak w biurze w Żychlinie bądź w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Pełna księgowość (księgi rachunkowe);

  • Kadry i płace;

  • VAT, CIT, PIT;

  • Sprawozdania;

  • Ewidencja środków trwałych;

  • GUS, PFRON.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Mile widziana prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy.