Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Władysławowo
Dodane 25 września 2022

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

  • Typ umowy

    Inny

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Władysławowo, Pomorskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Kadra kierownicza

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

ZATRUDNIMY OSOBĘ NA STANOWISKO GŁÓWNA KSIĘGOWA/ GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Władysławowo

Zakres obowiązków:

·       prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (bez wprowadzania dokumentów księgowych)

·       analiza dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych,

·       przygotowywanie sprawozdań finansowych,

·       nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, przygotowanie i odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE)

·       bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

·        reprezentacja Spółki przed organami skarbowymi i bankami

Wymagania:

·       min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego,

·       wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość lub pokrewne,

·       bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i prawie podatkowym,

·        dobra znajomość pakietu MS Office

·       sprawna obsługa programów księgowych

·       wiedza z zakresu rozliczania kosztów produkcji,

·       terminowość, systematyczność, dokładność.

Oferujemy:

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       bardzo dobre warunki pracy

·       niezbędne narzędzia (komputer, telefon),

·       możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach

Prosimy o dopisanie w CV oraz liście motywacyjnym następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dl potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych w s prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID: 765567551

Eco-Hand Sp. z o.o.

Member Since maj 2021
Ostatnio online wczoraj o 23:08
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?