Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 23 stycznia 2023

Gdynia Doradca Klienta dla Unum Życie

  • 6 000 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gdynia, Pomorskie

  • Branża: Finanse, ubezpieczenia

  • Samochód służbowy: Nie

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Elastyczny czas pracy

Opis

Unum to firma przyjazna pracownikom i współpracownikom. Tworzymy wyjątkowe środowisko pracy oparte na szacunku, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Zależy nam, by każdy czuł się u nas dobrze, tak też działamy, co przyniosło nam wielokrotnie tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Kilka powodów, dla których warto dołączyć do Unum:

  • indywidualnie dopasowana podstawa w okresie wdrożenia,
  • prowizje bez górnej granicy,
  • różnorodny pakiet motywujący: pieniężne bonusy, liczne konkursy z cennymi nagrodami, prestiżowe wycieczki,
  • profesjonalne i pełne wsparcie w okresie wdrożenia: szkolenia, warsztaty, pomoc menedżera,
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnie rosnącej firmie ubezpieczeniowej,
  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, program emerytalny, pakiet sportowy.

Będziesz dobrym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (min. licencjat),
  • możesz pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w sprzedaży, lubisz pracować z ludźmi i jesteś komunikatywny,
  • podejmujesz wyzwania, by zrealizować cele i zadania,
  • identyfikujesz się z wartościami: uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • potrafisz korzystać z nowoczesnych kanałów online (social media, itp.).

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • aktywne budowanie portfela klientów indywidualnych,
  • doradztwo klientom w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia i życia,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Czekamy na Ciebie. Wyślij CV przez APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 725328960