Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Gądki
Dodane 23 września 2022

Gądki k/Poznań - Magazynier

  • 22,50 - 27,50 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gądki, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Gądki - Poznań

OBOWIĄZKI:

  • kompletacja zamówień-praca ze skanerem;
  • pakowanie towaru;
  • segregację towaru;
  • prace magazynowe pomocnicze;

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobry stan zdrowia
  • wysoka dyscyplina pracy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie- 22,50-27,50 zł/h
  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
  • możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę po okresie próbnym)
  • stabilne zatrudnienie
  • system pracy I zmiana 8.00-17.00 - Pon.-Pt.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie www.mkinterim.pl/rodo.html Proszę o dodanie aplikacji w załączniku. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID: 657350003

MK INTERIM

Member Since czerwiec 2018
Ostatnio online dziś o 18:09
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?