1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lubicz Dolny
Dodane 12 maja 2021

Frezer - Tokarz Lubicz Dolny k. Torunia

  • 4 000 - 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Lubicz Dolny, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

JURMET Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy nowoczesną firmą produkcyjną o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmującą się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy maszyn tnących przeznaczonych dla przemysłu opakowań giętkich. Produkowane przez nas maszyny dostarczamy do międzynarodowych korporacji oraz do dużych i średnich firm przemysłowych działających w Polsce i w Europie. Do zespołu pracowników firmy JURMET Sp. z o. o. Sp. K. (www.jurmet.com.pl) poszukujemy frezera oraz tokarza. Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy jako frezer lub tokarz, ale też osób gotowych do poszerzania wiedzy i przyuczenia się do pracy jako frezer/tokarz.

Miejsce pracy: Lubicz (koło Torunia)

Region: Toruń

Opis stanowiska:

• obsługiwanie frezarki lub tokarki konwencjonalnej lub CNC

Wymagania:

• osoby doświadczone w pracy frezer/tokarz lub absolwenci szkół technicznych/mechanicznych - możliwość szkolenia na określonym stanowisku

• znajomość procesu obróbki skrawaniem

• znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

• praca w stabilnej i rozwijającej się firmie

• praca w systemie 1-zmianowym w Lubiczu Dolnym k. Torunia (od 6.00 do 14.00 lub od 6.30 do 14.30)

• zatrudnienie na umowę o pracę

• dodatkowe ubezpieczenie medyczne

• zarobki od 4000 brutto do około 5000 brutto + dodatki (w zależności od liczby przepracowanych godzin i doświadczenia) - możliwe nadgodziny.

• praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi

• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (telefon bądź sms) pod numer 730 720 568, bądź kontakt na adres mailowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Dział Rekrutacji

Na OLX od sierpień 2017

xxx xxx xxx

ID: 672972565Zgłoś