Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Kasjer, pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lublin
Dodane 25 listopada 2021

Flying Tiger Copenhagen Kasjer Sprzedawca IKEA

  • 18 zł/godz. brutto

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Lublin, Lubelskie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

  • Specjalne wymagania: Status studenta

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Flying Tiger Copenhagen rozgląda się za Kasjerem Sprzedawcą!

  • miejsce pracy: Lublin IKEA
  • umowa zlecenie
  • atrakcyjny system premiowy sprzedażowy
  • wynagrodzenie 18,30 zł brutto
  • praca od zaraz

O nas:

Flying Tiger Copenhagen to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć ponad 950 sklepów designerskich w 30 krajach. Oferujemy oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych, okrągłych cenach. 80% spośród naszych produktów kosztuje poniżej 10 zł.

Opis stanowiska:

• profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

• gotowość do pracy fizycznej,

• dbanie o estetyczny wygląd sklepu,

• obsługa kasy fiskalnej,

• dbanie o należytą ekspozycję towarów,

• realizacja założonych celów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• dobra dyspozycyjność,

• zaangażowanie w wykonywaną pracę,

• umiejętność współpracy w zespole,

• wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• optymizm,

• poczucie humoru.

Oferujemy:

• pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

• miłą atmosferę i pracę w zgranym zespole,

• możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Kasjer Sprzedawca przez Tiger Warsaw Sp. z o. o.,zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 719663221