2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Mazowieckie
  6. Rehabilitacja i masaż - Radzymin
Dodane 19 maja 2024

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka / Trener Medyczny Praca Radzymin

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do zespołu FIZJOFALCON w Radzyminie!

Szukamy fizjoterapeuty/fizjoterapeutki

Chcesz się rozwijać i realizować swoje pasje w dynamicznym zespole? Masz serce dla ludzi i chcesz im pomagać w powrocie do zdrowia i sprawności? Jeśli tak, to oferta pracy w Studio FIZJOFALCON jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do pracy w nowo otwartym studio fizjoterapeutycznym FIZJOFALCON w Radzyminie. Poszukujemy wykwalifikowanych pracowników, zarówno z doświadczeniem, jak i bez, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy elastyczny grafik, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w nowoczesnym i dobrze wyposażonym studio. Wymagane wykształcenie w dziedzinie fizjoterapii oraz umiejętność pracy w zespole. Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie szczegółowego wywiadu z pacjentem w celu zrozumienia jego historii choroby, dolegliwości bólowych i oczekiwań terapii.

  • Przeprowadzenie fizykalnego badania pacjenta w celu oceny zakresu ruchu, siły mięśniowej, wydolności, postawy ciała i innych czynników wpływających na stan zdrowia.

  • Monitorowanie postępów klienta i dostosowywanie planu terapeutycznego w zależności od potrzeb i reakcji organizmu klienta.

  • Wykorzystanie różnorodnych technik manualnych, ćwiczeń terapeutycznych aby poprawić zakres ruchu, siłę mięśni, koordynację, równowagę i funkcję ciała pacjenta.

  • Umiejętność nauki pacjenta w zakresie samodzielnego wykonywania ćwiczeń oraz dbania o zdrowie w celu zapobiegania dalszym urazom zdrowotnym.

  • Monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie planu terapeutycznego w zależności od potrzeb i reakcji organizmu pacjenta.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i utrzymywanie poufności informacji pacjenta

  • Uczestnictwo w szkoleniach i stałym doskonaleniu w celu aktualizacji wiedzy i umiejętności zawodowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia

  • Prawo wykonywania zawodu

  • Doświadczenie w pracy zawodowej minimum 1 rok

  • Ukończenie lub obecnie odbywanie szkoleń specjalistycznych (koncepcja FM, Terapia Manualna, FDM, Maitland, PNF, DNS, Terapia Wisceralna, Kurs Trenera Medycznego, FITS, Metoda CRAFTA)

  • Przeprowadzenie profesjonalnej konsultacji fizjoterapeutycznej oraz planowanie procesu rehabilitacji

  • Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku oraz z różnymi poziomami sprawności

  • Wysoka kultura osobistą

  • Komunikatywność (potrafisz pracować zespołowo)

  • zaangażowanie do swojej pracy

  • Otwartość na potrzeby drugiego człowieka

  • Nastawienie na ciągły rozwój zawodowy

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

To oferujemy

  • Praca w nowo otwartym, rozwijającym się studiu treningu i fizjoterapii

  • Umowa B2B/ staż

  • Konkurencyjne zarobki (dobrane indywidualnie w zależności od Twojego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych oraz specjalizacji)

  • Promowanie Twojej osoby i pomoc w budowaniu marki

  • Pracę w miłym, przyjaznym środowisku

  • Elastyczny grafik pracy

  • Szkolenia wewnętrzne (stały rozwój zawodowy)

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 919301901